Logo WEiTI - Wirtualne Drzwi Otwarte

Kursy autoryzowane przez CISCO

ITU Internet Training Centre WUT oferuje TOPowe KURSY:
- CCNA - Routing & Switching
- CCNA Security
- CCNP
- VoIP (Voice over IP)

Dajemy możliwość uzyskania praktycznej wiedzy z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci telekomunikacyjnych.

Przygotowujemy do międzynarodowych certyfikatów zawodowych w dziedzinie sieci w tym CCNA: Routing & Switching, CCNA Security, CCNP.

ITU-ITC powstało w 2002 roku, jako jedno z 26 centrów szkoleniowych technik internetowych rodzących się na świecie z inicjatywy Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej - ITU (International Telecommunication Union). Od początku prowadzi specjalistyczne kursy z dziedziny sieci teleinformatycznych i ochrony informacji.

W ramach Centrum została utworzona w 2002 roku, jedna z najbardziej dynamicznych na świecie, Akademia Regionalna Cisco. Stąd też w ofercie znajdują się kursy autoryzowane przez firmę Cisco Systems. ITU-ITC świadczy także wszechstronne usługi doradcze z dziedziny sieci teleinformatycznych i ochrony informacji.
Sieci teleinformatyczne są pasją ITU-ITC. Działalność ta ma wpływ na kształt współczesnych sieci - zmienia ich oblicze poprzez innowacje potwierdzone patentami, licznymi wdrożeniami, a także setkami (!) artykułów naukowych. Nazwiska osób związanych z Centrum są powszechnie rozpoznawane w środowisku osób związanych z technologiami teleinformatycznymi, w tym w kręgu ekspertów zajmujących się ochroną informacji. 
Centrum ITU-ITC cechuje się minimalną strukturą organizacyjną o niskim stopniu zhierarchizowania. Oferowana współpraca jest oparta na wzajemnym zaufaniu oraz poziomej komunikacji i kooperacji
Głównym celem Centrum jest dzielenie się z naszymi klientami profesjonalną wiedzą i doświadczeniem.

ITU-ITC jest jednostką Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. ITU-ITC mieści się w Gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 15/19 w samym centrum Warszawy.