Logo WEiTI - Wirtualne Drzwi Otwarte

Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Każde zintegrowane środowisko absolwentów jest ma ogromny potencjał, gdyż umożliwia wykorzystanie skumulowanej wiedzy, doświadczenia i kontaktów kilkudziesięciu roczników. Jest nas ponad 20 tysięcy, to duża siła jeżeli będziemy działać razem.

Nasz Wydział, tak jak w całej swojej historii, ma także w przyszłości być miejscem edukacyjnej i badawczej doskonałości, nie tylko w skali krajowej. Jego dyplom to dla absolwentów pewność sprostania wszelkim wyzwaniom przez całe życie profesjonalne, a dla pracodawców gwarancja że zatrudniają osoby o najwyższych kompetencjach teoretycznych i praktycznych.

Stowarzyszenie Absolwentów jest innowacyjnym ogniwem w sprzężeniu wzmacniającym siłę Wydziału i jego absolwentów.

Przejdź na stronę Absolwentów WEiTI!